УНІАН (Українське Незалежне Інформаційне Агентство Новин)  — інформаційне агентство, що працює на ринку України з 1993 року; випускає продукцію трьома мовами (українською, російською та англійською). 2012 року в УНІАН відбулася зміна керівництва. Після цього на українській сторінці агенції зросла кількість публікацій російською мовою. Були зафіксовані випадки політичної цензури, що насаджувалася редакцією сайту агентства. 

УНІАН-Новини-On-line - оперативні політичні та економічні новини у режимі реального часу, що виходять щоденно, загальним обсягом до 200 повідомлень на день.

У агентстві працює близько 130 штатних співробітників. У підготовці інформаційних матеріалів УНІАН бере участь близько 50 позаштатних авторів — журналістів і фотокореспондентів столиці і регіонів, а також декілька десятків експертів-фахівців.

Інформацію УНІАН отримують майже 500 друкованих і електронних засобів масової інформації, зокрема Reuters, ІТАР-ТАСС, Бі-Бі-Сі, Deutsche Welle, Associated Press, а також органи законодавчої і виконавчої влади, посольства, іноземні представництва, банки, комерційні структури тощо. Серед клієнтів агентства — Erstebank, телевізійні канали «1+1», «Інтер», газети «Факти і коментарі», «День», «Комсомольська правда» і інші.

Передбачається, що на базі УНІАН буде створено back-office, який продукуватиме новини не тільки в текстовому і фотоформаті, але і у візуальному — для телебачення. Також агентство працює над створенням мережі прес-залів в містах-мільйониках, розширенням кореспондентської мережі за кордоном (Москва, Вашингтон, Варшава, Мінськ тощо), розвитком мультимедійних сервісів і соціально орієнтованих проектів. Наразі агенція вже має корпункт у м. Брюссель.

Посилання на сайт: http://www.unian.net/

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх