ФІФА більше не буде показувати відеоролик за участю Франца Беккенбауера в прес-центрах чемпіонату світу з футболу. Проти "футбольного кайзера" введена чергова міра в рамках антикорупційного розслідування, повідомляє Deutsche Welle.

Відеоролик за участю знаменитого німецького футболіста, тренера і спортивного чиновника Франца Беккенбауера (Franz Beckenbauer) вилучений з рекламного фільму Міжнародної федерації футболу (ФІФА), який щодня транслюється у всіх прес-центрах чемпіонату світу в Бразилії. Інформацію про це ФІФА підтвердила в неділю, 22 червня, в Ріо-де-Жанейро. Така міра була введена поряд з 90-денним відстороненням "футбольного кайзера" від участі в міжнародних футбольних заходах у зв'язку з корупційним скандалом навколо визначення країн-господарок чемпіонатів світу 2018 (Росія) і 2022 років (Катар), повідомляє агентство dpa.

Беккенбауер фігурував у фільмі "10 фактів, яких ви не знали про ФІФА" ("10 things you didn't know about FIFA) поряд з такими зірками футболу, як Пеле, Луїш Фігу, Вісенте дель Боске, Дідьє Дрогда і Неймар. У ньому легенда німецького футболу англійською мовою розповідає про те, що у Міжнародної федерації футболу багатий арсенал пропозицій, який не обмежується лише проведенням чемпіонатів світу.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх