Якщо збірна Німеччини в четвертий раз у своїй історії завоює звання чемпіонів світу з футболу, гравців і тренерів чекають рекордні премії. Про це в суботу, 5 липня, повідомило агентство спортивної інформації sid. Вже за вихід у півфінал гравці збірної Німеччини гарантовано отримають від Німецького футбольного союзу (DFB) по 100 тисяч євро.

Перемога над збірною Бразилії у вівторок, 8 липня, збільшить цю суму в півтора рази. За звання чемпіонів світу гравцям обіцяють виплатити по 300 тисяч євро. У разі перемоги на чемпіонаті світу, наголошується в повідомленні, призовий фонд, запланований DFB, складе майже 7 мільйонів євро. 

Втім, і DFB неабияк поповнить свою касу, якщо німецька збірна завоює черговий титул. Чемпіон світу отримає від ФІФА 35 мільйонів доларів (близько 25,5 мільйонів євро). До цього варто ще додати 1,5 мільйона доларів, які ФІФА виплатить кожній з 32 країн-учасниць мундіалю. 

"Героям Берна" таке і не снилося 

Куди більш скромними сумами змушені були задовольнятися німецькі футболісти, завоювавши цей трофей у попередні роки. Автори "чуда в Берні" на чолі з капітаном Фріцем Вальтером (Fritz Walter) отримали за чемпіонський титул 1954 року по 1250 євро (у перерахунку на нинішній курс) і по телевізору. У 1974 році гравці команди "Кайзера" Франца Беккенбауера (Franz Beckenbauer) заробили вже по 30 тисяч євро і кабріолету, виготовленому на базі легендарного "Жука" концерну Volkswagen. А бундестім зразка 1990 року, в якій Беккенбауер був уже головним тренером, перемога на мундіалі принесла по 65 тисяч євро.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх