Як заявив представник бразильської поліції, на чорному ринку квиток на фінал мундіалю вартий 11500 євро. Організатори системи нелегального продажу квитків тільки з одного матчу отримували близько 665 тисяч євро. У рамках розслідування справи про "чорний ринок" квитків на матчі чемпіонатів світу з футболу в Бразилії поліція Ріо-де-Жанейро заарештувала в понеділок, 7 липня, директора агентства Match Services.

Воно кілька років є ексклюзивним партнером ФІФА з продажу квитків на найбільші футбольні турніри, включаючи мундіаль 2014 року. Як вказує Deutsche Welle, мова йде про Раймонда Велане, якого поліцейські заарештували в шикарному готелі Copacabana Palace, де на час турніру оселилися провідні функціонери ФІФА, включаючи її президента Йозефа Блаттера. 

При обшуку в номері Велане було виявлено близько 100 квитків на матчі чемпіонату. За даними поліції, квитки на чорному ринку продавалися за сильно завищеними цінами. Наприклад, охочі потрапити на фінальний матч повинні були бути готові викласти 11500 євро. Як заявив представник поліції, тільки з одного матчу організатори "чорного ринку квитків" отримували близько 665 тисяч євро. 

У поліції є підозра, що до нелегального продажу квитків може бути причетний технічний консультант ФІФА Умберто Грондона, син Хуліо Грондони, глава Федерації футболу Аргентини та старший віце-президент ФІФА. Крім того, як повідомляла раніше Deutsche Welle, племінник президента ФІФА Йозефа Блаттера, Філіп Блаттер є одним із співвласників компанії Match Services.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх