У Будапешті відбулася кваліфікація Гран-прі Угорщини, чергового етапу «Формули-1». Кращий час показав Ніко Росберг. Партнер німця по Mercedes Льюїс Хемілтон розбив свій болід і позбувся шансів на третій поспіль поул в Угорщині. 

Черговий, 11-й етап сезону «Формули-1» стартував у Будапешті. Гран-прі Угорщини - остання липнева гонка перед майже місячною перервою. Почалося все традиційно з вільних практик. Абсолютним королем тренувальних заїздів став британець Льюїс Хемілтон. Гонщик з Mercedes показав кращий час у всіх трьох практиках. Недалеко від нього пішов партнер по стайні Ніко Росберг, тричі демонстрував другий час після Хемілтона. Яскрава боротьба між партнерами триває протягом усього сезону, при цьому лідером загального заліку Кубка світу залишається Росберг. 

Що стосується інших помітних результатів вільних практик, то тут варто згадати не саме швидкий час Валттері Боттаса з Williams, який в останніх гонках демонстрував чудові результати. У Будапешті фін почав з страхітливого 15-го місця в першій практиці, після чого піднявся до п'ятого рядка в заключному тренувальному заїзді.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх