Працівника швейцарської рятувальної служби, який виступає підозрюваним у справі з крадіжкою частини записів медичної картки німецького автогонщика "Формули-1" Міхаеля Шумахера (Michael Schumacher), було знайдено в середу, 6 серпня, повішеним в тюремній камері в Цюріху.

Після того, як експерти обстежили тіло, було визначено, що слідів насильницької смерті немає.

За інформацією генеральної прокуратури Швейцарії, в день смерті підозрюваного було затримано правоохоронними органами. Під час поліцейського допиту він відкидав всі звинувачення на свою адресу. Однак, слідчими органами вдалося доказати причетність загиблого працівника швейцарської рятувальної служби до крадіжки.

Зникнення виписки з історії хвороби Шумахера виявили після транспортування колишнього спортсмена з Гренобльської лікарні в клініку в Лозанні, де він проходив курс реабілітації після важкої черепно-мозкової травми, отриманої під час катання на гірських лижах. Незабаром після цього кілька відомих ЗМІ отримали анонімні пропозиції придбати ексклюзивні відомості про потерпілого автогонщика за 50 000 євро. Поліції вдалося встановити, що пропозиція купити медкарту Шумахера було зроблена з комп'ютера швейцарської служби порятунку. Після цього правоохоронці напали на слід ймовірного злочинця.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх