Фідобанк (Київ) запропонував своїм клієнтам конвертацію доларових кредитів за курсом 7,99 грн за $1, повідомила кредитно-фінансова установа в прес-релізі у вівторок. "Фідобанк буде робити таку конвертацію зі ставкою від 18 % залежно від рівня погашення заборгованості", - наголошується в повідомленні.

Як повідомляється, конвертація кредиту в гривню дозволить клієнтам суттєво знизити навантаження по кредиту і виключити ризики курсових коливань в майбутньому.

Фідобанк (раніше носив назву СЕБ Банк, банк Ажіо) був створений в 1991 році. До 1 листопада 2013 завершився процес приєднання Фідокомбанка до Фідобанку на правах філії.

За даними Фідобанка, на 1 квітня 2014 року його найбільшими акціонерами були ТОВ Консалтингова фірма"Фінанс Аналіт Сервіс"( 79,9697 %) і Ignаce Marketing Limited (20 %), власниками яких є Олександр Адаріч.

Згідно наданих Нацбанком України даних, станом на 1 квітня 2014 "Фідобанк" займав 22 - е місце за розміром загальних активів  (12076000000 грн) серед 181 чинного в країні банку.

Джерело: Інтерфакс-Україна

 

 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх