Незважаючи на тотальне домінування в 2014 році, команда Mercedes не має наміру відступати у питанні скасування заборони на доопрацювання моторів по ходу сезону. 

Німецький колектив розкритикували конкуренти з Red Bull і Ferrari за те, що вони після своєї згоди на перегляд правил з заморожування специфікацій моторів згодом змінили свою думку. 

Керівник RBR Крістіан Хорнер зазначив, що скасування заборони не приведе до різкого зростання витрат, а нинішня різниця між ефективністю моторів Renault і Mercedes гарантує німцям збереження переваги в наступному році: «Чого бояться в Mercedes? Прорив Ніко Росберга в Росії показав, наскільки більш ефективний у них пакет. Їм не варто бояться конкуренції». 

Але невиконавчий директор Mercedes Нікі Лауда категорично відмовляється йти на поступки під тиском з боку конкурентів: «Якщо ми й змінили нашу позицію в порівнянні з Гран Прі Сінгапуру, то з тієї лише причини, що раніше ми допустили помилку. Ми переглянули свої завдання і дійшли висновку, що не зможемо тоді поставляти клієнтам рівноцінну силову установку за тією ціною, яку хоче бачити Берні Екклстоун».

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх