Пілот Mercedes Ніко Росберг за підсумками двох п'ятничних практик програв напарнику Л'юїсу Хемілтону, але його це не лякає, оскільки він впевнений в здатності додати в темпі.

Більш того, Росберг більше переживає через проблеми з надійністю, які виникли сьогодні у Хемілтона, а також він розповів про те, як незграбно зачепив зчеплення, коли у нього засвербіла нога. 

«З самого початку боротьба йшла щільно, а в підсумку я поступився Л'юїсу три тисячних секунди, але поки ще я не показав всю свою швидкість, тому не переживайте за мене. Завтра ви побачите весь мій потенціал. А в цілому п'ятниця видалася відмінною, адже наша машина була найшвидшою. 

В одному з епізодів у мене засвербіла нога, тому я намагався її підняти і зачепив зчеплення. Уявіть собі, відбувається часом і таке! Головне, що машину не викинуло з траси, а наступного разу я постараюся діяти обережніше. 

Мене тривожить, що на машині Хемілтона були проблеми з надійністю, так що команда повинна з'ясувати, в чому проблема поломки. Хочеться вірити, цей момент не вплине на нашу боротьбу в Остіні. Я повністю довіряю команді, хоча ситуація не найприємніша. Але ми бачимо, що просто не добилися ще 100% надійності машини», - сказав Росберг.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх