1 червня, в культурній столиці України, відбувся концерт іменитого гурту "Океан Ельзи". На подію прийшло подивитись 40 тисяч львів'ян, повідомляє офіційний сайт гурту. Концерт викликав неймовірний ажіотаж серед прихильників "Океан Ельзи". Білети швидко розійшлись і фани з нетерпінням чекали на початок концерту.

Нагадаємо, що даний концерт юбілейний для гурту. Проводився він з нагоди 20-річної діяльності і носив назву "Океан Ельзи - 20 років разом". Проходило шоу на львівському стадіоні "Арена-Львів". Вщент забитий стадіон дуже радісно та тепло зустрів своїх кумирів. Фани підспівували  майже кожну пісню гурту, а коли лунала душевна та сумна пісня вони всі вмикали світло на своїх мобільних телефонах, що створювало неймовірну атмосферу. В загальному трьохгодинний концерт пройшов у шаленому ритмі. Невдоволених мабуть не було, адже "Океан Ельзи" давно заполонив серця українців.

В концерті взяв участь підопічний Вакарчука, Блез Малаба, котрий заспівав з гуртом одну з пісень. Також вперше на сцену появився новий гітарист гурту, Володимир Обсенєц. Він змінив, усім нам відомого, Петра Черняківського.

В планах гурту провести концерти в усіх найбільших майданчиках країни.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх