Міжнародний кінофестиваль у Мюнхені, охоплює цього року 158 фільмів з 51 країни, в тому числі і 38 світових прем'єр. "Від абсурдної американської комедії і зворушливої французької мелодрами до наукової фантастики і псіхотриллерів", - так в бесіді з журналістами охарактеризувала програму 32-го за рахунком кінофестивалю в Мюнхені, що проходить з 27 червня по 5 липня, його директор Діана Іл'їна (Diana Iljine).

На кінофорумі в столиці федеральної землі Баварії представить свій новий фільм "Сіль землі" Вім Вендерса (Wim Wenders), глядачі зможуть побачити нові картини за участю С'юзан Сарандон, Скарлетт Йоханссон, Тільди Суінтон, Ітана Хоука і Крістофа Вальца (Christoph Waltz). У списку запрошених гостей значаться Жан-П'єр Жене, Удо Кір (Udo Kier) і Ізабель Юппер. 

У суботу, 28 червня, в Мюнхені буде показана і документальна стрічка Альберто Венцаго "Gergiev: A Certain Madness" ("Гергієв: свого роду божевілля"). Головну роль у фільмі "грає" майбутній головний диригент Мюнхенського філармонічного оркестру Валерій Гергієв, чия солідарність з Путіним змусила в Мюнхені багатьох засумніватися в його придатності на роль художнього керівника одного з кращих оркестрів Німеччини. У фільмі Гергієв подорожує разом з музикантами Маріїнського театру протягом двох тижнів по Транссибу, кожен день даючи концерт на зупинках.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх