18 травня в районному центрі Комінтернівське, що на Одещині, місцеві мешканці разом з різними громадськими діячами урочисто відкрили пам’ятник присвячений "Небесній Сотні". Таким жестом місцеві мешканці увінчали вічною пам’яттю загиблих учасників Євромайдану під час трагічних подій на початку 2014 року - повідомляє Укрінформ.

Сам обеліск складається з мармуру, на ньому зображений ангел, що стоять біля сходинок на небо. Також там красується напис "Герої не вмирають". Кошти на створення цього пам’ятника зібрала місцева громада власними силами. Находиться ця новостворена пам’ятка історії неподалік Меморіалу жертвам Голодомору.

На цьому заході такоє був присутній учасник київських акцій протесту Сергій Гуцалюк. Він висловився про те, що понад сто фотографій та імен людей котрі загинули на стіні завжди будуть нагадувати людям, яка висока ціна була за "Революцію гідності". Що обовязок кожного жителя України продовжувати боротьбу за наше майбутнє.

В акції також брали участь одеські "автомайданівці" на чолі з Євгеном Резвушкіним, представник громадянської самооборони Одеси Олена Балаба, місцевий депутат Людмила Прокопченко та багато інших людей, які різко розкретикували правоохоронні структури. Люди були обурені повільним розслідуванням масового вбивства людей на Майдані.

Цей пам’ятник на одещині другий, перший раніше відкрився в Херсоні. 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх