Визначна подія відбудеться у культурному житті Львова та й цілої України з 12 по 15 червня. Саме в ці дні в культурній столиці України проходитиме IV Міжнародний Alfa Jazz Fest. Фестиваль представлятимуть понад 100 музикантів з 13 країн світу. На ньому будуть представлені такі країни, як:

Україна, Грузія, США, Бразилія, Великобританія, Індія, Ізраїль, Данія, Росія, Франція, Угорщина, Австрія та Німеччина. З цього приводу відбулась прес-конференція на якій джазовий експерт Олексій Коган, він же і куратор фестивалю розповів програму фестиваля та про його значення для міста «Лева».

Він розповів, що для нього це надзвичайно важлива подія. Радий, що на мапі України з’явився такий фестиваль. На протязі 25 років він займався цією справою. Також добавив, що багато музикантів спочатку дало згоду на виступ на Alfa Jazz Fest та пізніше передумали. Відмову обґрунтували тим, що у зв’язку з загостренням ситуації на сході країни вони змушені відказатись від участі. А були такі, що навпаки казали, що вони хочуть приїхати в Україну і в такий тяжкий час бажають підтримати українців.

 

Джерело: Львівська міська рада

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх