Руслана ЛижичкоНа брифінгу, котрий відбувся сьогодні в антикризовому центрі, відома українська співачка Руслана Лижичко заявила, що вона написала невеличкий музичний фрагмент зі словами "Алелуя, алелуя" і присвячує його загиблим пасажирам Боїнга 777, котрий кількома днями раніше збили проросійські терористи над підконтрольною їм в даний момент частиною Донецької області України. 

Співачка висловила своє неабияке занепокоєння з приводу подій, котрі відбуваються останнім часом на сході України, - "... руки трусяться від цих подій", - сказала вона. Також Руслана попросила вшанувати цією піснею пам'ять всіх пасажирів, що загинули у зловісному літаку. Вона заявила, що цю невеличку композицію цілком і повністю присвячує людям, що здійснювали переліт.

Разом з Русланою тисячі українців висловлюють свої смуток та журбу в адресу тих ні в чому не винних людей, котрі опинилися не в тому місці і не в той час, з якими доля зіграла злий жарт. Дуже шкода, що наша армія не змогла перешкодити намірам та діям терористів, в яких, мабуть, уже не зосталося ні крихти людяності.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх