На думку лідера гурту "The ВЙО" Мирослава Кувалдіна російську музику слід обкласти великими податками. Так він висловився під час презентації свого нового альбому "Мапа" в київському арт-клубі "44", - повідомляє Gazeta.ua.

Також музикант говорив про те, що після кожної революції, що відбувалися в Україні він надіявся, що українці будуть слухати більше виключно української музики. Цього не сталося після "помаранчевої революції", а от "революція гідності" дала українцям дійсно справжнє самоусвідомлення та самоідентифікацію. Зараз це зрозуміли майже всім і він надіється, що це скоро зрозуміють і радіостанції України.

На рахунок свого альбому музикант сказав, що ідея його створення виникла уже давно. За роки назбиралося багато матеріалів про українські міста та села. З усіх пісень три були записані півтора року назад в Канаді, остальні у столичній студії запису "Ліпки". Безпосередньо в альбомі є пісні про Сумщину, Карпати, Кобеляки, Кіровоград, Тернопіль. На ці пісні було випущено три кліпа.

Також Кувалдін згадав одне із його давніх творінь "Пісня про Крим". Каже , що співали її колись для себе на кухні. Наголосив, що через останні події в Україні слова пісні набули нового змісту.

На фестивалі "Країна мрій" гурт представить свою повну програму.

Як каже Євгенія Стрижевська - представник фестивалю:"Дуже приємно запрошувати на фестиваль такі гурти як The ВЙО. Які продовжують видавати у такий важкий для українських музикантів час альбоми. Для того фестивалі і потрібні". Адже революція лада величезний поштовх і простір для розвитку української культури.

 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх