В Англії хочуть зняти серіал про свою королеву Єлизавету II. Для ролі королеви режисеру потрібно аж три актриси. Жанр серіалу – драма. Приблизно буде десь 20 серій. Цей серіал розповідатиме про життя королеви та правління на протязі 60 років. Сценарій до даного серіалу напише Пітер Морган, який прославився своїм фільмом «Королева». Головну роль в якому зіграла Хелен Міррен, яка получила за цю роль премію «Оскар».

Початок серіалу зображується в далекому 1947 році, з моменту як принцеса Єлизавета уже вийшла заміж за Філіпа. Потім дії переносяться в той час коли дівчина взнає про смерть батька, Георга VI. В момент смерті Єлизавета находилась в Кенії. Помер її батько 6 лютого 1952 року. Поверталась додому вона уже, як королева, однак коронували її тільки через рік.

Режисер також хоче показати усі етапи життя королеви, її особисті, політичні успіхи, за час правління Єлизавети. Тільки сам кастинг займе кілька місяців. Також потрібно 3 актриси на головну роль. Одна буде грати молоду Єлизавету, друга покаже вік життя від 30 до 40 років і третя відповідно покаже 60-річну королеву Єлизавету. Останній мабуть також прийдеться грати Єлизавету у 90-річному віці. Саме стільки років виповниться королеві на момент прем’єри серіалу у 2016 році.

Морган також повідомив, що на роль Єлизавети будуть братись виключно британки. Англійці не приймуть серіал, якщо головну роль зіграє не британка. Також буде кастинг на безліч інших ролей. Режисер планує відтворити усіх прем’єр міністрів, в планах зіграти президента США. Можливо включать в серіал Нельсона Манделу.

Не забудуть і принца Філіпа. Планується також показати Чарльза, Діану, Вільяма, Кейт та Камілу і ще безліч членів королівської родини.

Джерело: Сегодня

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх