Зірка фільмів про чарівника Гаррі Поттера Емма Уотсон закінчила американський Університет Брауна і отримала диплом про вищу освіту. Церемонія вручення дипломів пройшла в навчальному закладі, розташованому в штаті Род-Айленд, в неділю.

Виконавиця ролі Герміони Грейнджер поступила в Університет Брауна, що входить до престижної асоціації американських вузів "Ліга плюща", в 2009 році і повинна була через чотири роки закінчити його зі ступенем бакалавра англійської літератури. Проте вже на другому курсі Уотсон, що потрапила в Книгу рекордів Гіннесса, як найбільш високооплачувана актриса десятиліття, була змушена взяти академічну відпустку через чергові зйомки.

Як зізналася британська актриса, навчання в університеті супроводжувалися деякими труднощами, але студенти і викладачі завжди були готові їй допомогти. "Я думаю, їм було мене шкода. Вона ж з Англії, вона не знає що робити, думали вони", - пожартувала Уотсон.

За час навчання актриса встигла знятися в двох останніх частинах "Гаррі Поттера", а також у фільмах "Добре бути тихонею", удостоєному премії "Незалежний дух", і "Ной", що вийшов в прокат навесні цього року.

Джерело: ІТАР-ТАРС

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх