Згідно з британським таблоїдом модель знову розлучилася з актором Джейсоном Стетхемом. Вони розлучилися два тижні тому. «Я не знаю чому, але вони більше не разом» - повідомляє KINOafisha. Про це також говорили в Каннах. «Здавалося дуже дивним, що приїхавши в настільки романтичне місце, вони навіть не зустрілися.

Вона приїхала на фестиваль в той же день, коли він поїхав додому» - повідомляє джерело.

Як повідомлялося раніше, 27 річна блондинка не хоче більше миритися з небажанням Джейсона одружуватись. Нагадаємо, знаменита пара зустрічається з 2010 року. Представник Роузі, не заперечує розрив зірок, звинувачуючи у всьому завантажений графік роботи обох акторів. Та чи дійсно це так буде відомо після розмови з зірками. Поки що ні Джейсон Стетхем ні Роузі коментарів по цьому питанні не давали.

Відомо також, що Стетхем та Роузі не перший раз розлучаються. Пара робила перерву у відносинах уже не раз, тому поки-що невідомо чи це остаточно, чи це тимчасово. Останній розрив у пари був минулого року. В середині літа усі чекали на те, що пара оголосить про заручини, а натомість усі були шоковані новиною про те, що зірки вирішили зробити паузу у відносинах. Ось такі вони непередбачувані та капризні зірки.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх