Чергова зміна дати виступу іменитої української групи "Океан Ельзи" в східних регіонах країни. В цьому році групі виповнюється двадцять років і в зв'язку з цією подією команда на чолі з Вакарчуком дає концерти по всій Україні.

Та в зв'язку з тяжкими та трагічними подіями на сході вони змушені відміняти концерти уже другий раз, зокрема йдеться про Донецьк. Нагадаємо, перший раз група перенесла концерт на 25-26 червня. Концерти котрі мали відбутись ще 23 і 24 травня. Перше перенесення концерту представник групи пояснив тим, що нібито фани попросили організаторів концерту перенести його, щоб ця подія не закінчилась трагічно. Концерт мав відбутись на льодовій арені "Дружба". Та нещодавно терористи підпалили арену і в зв'язку з цим фактом концерт групи, що носить назву "Океан Ельзи - 20 років разом" переноситься на невизначений термін, - повідомляється на офіційному сайті групи "Океан Ельзи".

Дата нових концертів у цих регіонах буде оголошена пізніше. Коли саме? - інформації немає. Усі придбані квитки залишаються дійсними на наступні концерти. Також є можливість повернути білети в каси, де були придбані ці білети з 1 червня.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх