Джеймс Кемерон планує відправити в тур артистів Cirque du Soleil, загримованих під жителів планети Пандора. Джеймсу Кемерону і корпорації Fox мало мільярдів, зібраних «Аватаром» в прокаті і з продажів дисків і супутніх товарів. Вони вирішили капіталізувати власноруч створений бренд не тільки шляхом створення сиквелів.

Прийшов час помістити синіх гуманоїдів планети Пандора на циркову арену. Простіше кажучи, Кемерон, Fox і Cirque du Soleil починають роботу над сценічним шоу, натхненним «Аватаром». Прем'єра шоу повинна відбутися наступного року, після чого цирк відправиться на світові гастролі, які завершаться до того моменту, коли «Аватар 2» вийде на екрани. Фінансує всю цю затію студія Fox, а виробництвом займається студія Джона Ландау "Lightstorm Entertainment". 

Президент і продюсер Cirque du Soleil Даніель Ламарр не приховує свого ентузіазму: «Наші взаємини з Джеймсом Кемероном почалися тоді, коли я відвідав монтажну в момент роботи над «Аватаром». Я страшно радий, що зараз, майже п'ять років по тому, у Cirque du Soleil з'явилася можливість представити свою версію «Аватара» на сцені». 

Джим Джианопулос, глава Fox, теж не залишився осторонь: « «Аватар», як і раніше, надихає і захоплює людей по всьому світу, тому поєднати світ Пандори з живим виступом Cirque du Soleil бачиться нам ідеальним застосуванням уяви і таланту». 

Поки немає точної дати і хоча б приблизної географії туру, але будемо сподіватися, що з цим шоу Cirque du Soleil добереться і до Росії - країні, де «Аватар» зібрав $ 117 млн і впевнено тримає рекорд самого касового фільму в історії вітчизняного прокату. 

 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх