Сьогодні в Україні відзначається 306 річниця трагедії міста Батурин, що на Чернігівщині. Гетьманського міста, яке було вщент вирізане московською навалою. Цей трагічний історичний факт по сьогоднішній день викликає біль у кожному серці українця.

Детальніше...

У столиці України стартував перший фестиваль італійського музичного барокко в Україні ITALIA FESTIVAL BAROCCO. Даний фестиваль триватиме з 23 жовтня по 4 листопада. Організували дане дійство посольство Італії та Італійський інститут культури в Україні у співпраці з Міністерством культури України.

Детальніше...

Американська комедійна актриса і телеведуча Джоан Ріверз померла на 82-му році життя в четвер, 4 вересня, в одному з медичних центрів Нью-Йорка. Трагічну новину повідомила того ж дня її дочка Меліса Ріверз.

Детальніше...

Об'єкти з колекції Національного музею історії України, надані для виставки  " Крим: Золото і таємниці Чорного моря", були передані в амстердам співробітниками київського музею і в четвер, 4 вересня, відправлені до Києва. Факт передачі підтвердили DW у прес-службі Музею Аларда Пірсона, де проходила експозиція, що стала предметом суперечки між Україною і Росією. 

Детальніше...

Музей Алларда Пірсона в Амстердамі, де було виставлено золото скіфів з кримських музеїв, вирішив поки не повертати експонати ні Києву, ні Криму. Про це йдеться в заяві музею, оприлюдненому в середу, 20 серпня.

Детальніше...

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх