Філії ще п'яти українських банків закрито у Криму. Банк Росії наказав припинити їх діяльність за звинуваченням у невиконанні зобов'язань перед вкладниками, повідомляє Deutsche Welle. Банк Росії наказав припинити діяльність чергових п'яти українських банків на території Криму.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби регулятора, розміщеному у вівторок, 10 червня, на офіційному сайті. Йдеться про такі організації, як КБ "Даніель", АКБ "Капітал", ПАТ "Банк", "Кліринговий дім", КБ "Надра" та ПАТ "Реал Банк". Як вказується в тексті повідомлення, ЦБ пішов на дані заходи, так як ці кредитні установи не виконували зобов'язання перед вкладниками. Діяльність банків припиняють з 10 червня. Вони не можуть проводити банківські та інші операції, якщо не рахувати тих, які пов'язані з передачею активів і зобов'язань. 

Таким чином, автономна некомерційна організація "Фонд захисту вкладників" придбає права (вимоги) за вкладами і здійсненню компенсаційних виплат. Таке рішення про зупинку та припинення діяльності усіх банків було видано нібито для захисту інтересів вкладників та клієнтів, права яких, на думку ЦБ, порушується. 

2 червня Банк Росії оголосив про припинення роботи 10 українських кредитних установ в Криму, нагадує онлайн-видання радіостанції "Бізнес FM". Ними виявилися "Пiвденний", Укргазбанк, банк "Хрещатик", Український інноваційний банк, Державний експортно-імпортний банк України, Фінбанк, Південкомбанк, Єврогазбанк, компанія "Піреус Банк МКБ", а також Брокбізнесбанк. 

 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх