За підсумками зустрічі з єврокомісаром з енергетики Гюнтером Еттінгером, Олексій Міллер заявив, що термін введення передоплати за поставки газу на Україну перенесено на 16 червня. Переговори, в яких також взяв участь міністр енергетики РФ Олександр Новак, пройшли в ніч на середу, 11 червня, і тривали більше трьох годин, повідомляє Deutsche Welle.

За словами Міллера, російська сторона "зробила крок назустріч", прийнявши рішення про перенесення режиму передоплати, щоб продовжити переговори. На 11 червня в Брюсселі заплановані двосторонні зустрічі представників "Газпрому" з Єврокомісією та делегацією України, а потім тристоронні переговори. Міллер підкреслив, що російська сторона розраховує на успішне обговорення газової проблеми. 

Тим часом прес-служба Кремля повідомила про телефонну розмову між президентом Росії Володимиром Путіним і канцлером Німеччини Ангелою Меркель, під час якої сторони обговорили хід  консультацій, що ведуться в Брюсселі. У розмові з Меркель Путін підкреслив, що, "незважаючи на виниклі труднощі, російська делегація уповноважена продовжити розмову з конструктивних позицій, з прицілом на досягнення взаємоприйнятної домовленості", йдеться в повідомленні. 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх