Россільгоспнагляд обмежив до двох число пунктів пропуску та складів тимчасового зберігання для продукції тваринництва, яка постачається з України. Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", це пов'язано з випадками виявлення неприпустимого рівня концентрації антибіотиків, насамперед, у молочній продукції, а також "з метою протидії контрабандному провозу продукції".

Пункти пропуску розташовані на російсько-українському кордоні на території Брянської та Бєлгородської областей

"На них буде проводитися необхідний огляд продукції з урахуванням наявних високих ризиків", - уточнюється в повідомленні. 

Згідно з повідомленням, зміни порядку ввезення української продукції були обговорені на переговорах заступника керівника Россільгоспнагляду Євгена Непоклонова з першим заступником міністра аграрної політики і продовольства України Іваном Бісюком. Непоклонов також звернув увагу на те, що у зв'язку з набранням чинності техрегламентів ТЗ, у тому числі на молоко і молочну продукцію, відбулося посилення внутрішнього контролю за сировиною і готовою продукцією. Аналогічні вимоги будуть пред'являтися і до імпортної продукції. 

 

 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх