Новоспечена влада Криму хоче присвоїти 73 млн грн готівки, яка є у Кримському республіканському управлінні Ощадбанку, таку інформацію оприлюднив Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку України, на власній сторінці в соціальній мережі  Facebook.

Приїхали глава ополчення, представник ФСБ Росії і так званий глава «Центробанку Криму» з чітким наміром вилучити всю готівку, яка залишилась на той час у сховищі, а це вищезгадана сума. Разом з цією рейдерською групою приїхали судові пристави без будь-яких документів – таку інформацію повідомив Андрій Пишний.

За даними А.Пишного дані кошти мали призначення для виплат інвалідам, пенсіонерам, сім’ям з дітьми, ветеранам та ряду інших малозабезпечених верств населення.

"Цих грошей прості кримчани можуть взагалі не побачити. Вилучення цієї готівки є, по суті, відкритим рекетирськими грабунком, відвертим злочинним посяганням. Адже непрохані прибульці намагаються вивезти їх у невідомому напрямку" – додав він.

Він також повідомив, що оперативне повідомлення у відповідності до даного випадку керівництво банку направило у Міністерство Внутрішніх Справ.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх