Сьогодні, 14 червня пройдуть тристоронні переговори щодо газового конфлікту. Єврокомісія заявила про готовність брати участь у зустрічі, в "Газпромі" заявили про те, що підготовка до неї ведеться. Тристороння зустріч у форматі Україна, Росія і Єврокомісія пройде в суботу, в Києві.

Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на джерело в Міненерго. Європейська комісія вже оголосила про готовність взяти участь у цій зустрічі.

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан повідомив агентству AFP, що від російської сторони отримано попереднє підтвердження участі. Офіційний представник "Газпрому" Сергій Купріянов підтвердив агентству Reuters, що підготовка до зустрічі ведеться.

У ході переговорів обговорюватиметься врегулювання газових конфліктів між Україною та Росією.

У "Нафтогазі України" раніше заявляли, що переговори з "Газпромом" зайшли в глухий кут через раптову відмову російської сторони від плану, узгодженого в рамках другого раунду тристоронніх переговорів за участю ЄС. Українську сторону не влаштовує ситуація, коли ціна на природний газ може змінюватися російським урядом в односторонньому порядку.

Також прем'єр-міністр України заявив, що якщо Російська сторона і надалі буде ухилятись від підписання чесної та прозорої угоди, щодо поставок природного газу, Україна готова звернутись з позовом до Стокгольмського арбітражного суду.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх