Український ринок акцій у вівторок вранці демонструє різноспрямовану динаміку біржових індексів: індикатор "Української біржі" (УБ) до 11:20 просів на 1,28% - до 1206,97 пунктів, тоді як індекс ПФТС несуттєво виріс - на 0,19%, до 441,14 пунктів.

Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" керівник напрямку по роботі з VIP-клієнтами інвесткомпанії "Драгон Капітал" В'ячеслав Орлюк, торги на українському ринку акцій знову почалися в умовах неоднозначного зовнішнього фону: напередодні американські фондові майданчики показали плюсову динаміку в очікуванні засідання ФРС США, на фондових майданчиках АТР вранці торги проходять переважно в "червоній" зоні. Крім того, російський ринок акцій, під впливом "українського" чинника, почав торговий день різноспрямованою зміною котирувань з деякою перевагою покупців.

"Газова війна» перейшла у гостру фазу, представники сторін обмінюються різкими заявами, що змушує інвесторів проявляти обережність", - зазначив В.Орлюк.

На думку експертів компанії "ІТТ-Інвест", в центрі уваги учасників українського ринку акцій у вівторок будуть залишатися ситуація на південному сході України, газовий конфлікт і напружена ситуація в Іраку.

На українській біржі найбільше падіння показують акції "Мотор-Січі" - на 4,79%, також істотно впали акції Алчевського меткомбінату і Авдіївського коксохімзаводу - на 1,76% і 1,75% відповідно.

Знижуються акції "Азовсталі" - на 1,05% і Єнакіївського метзаводу - на 0,98%.

На ПФТС злетіли в ціні акції Харцизького трубного заводу - на 9,76%, подорожчали акції "Донбасенерго" - на 3,54%. Разом з тим впали акції "ДТЕК Дніпроенерго" - на 3,23%.

Офіційний курс НБУ - 11,7480 грн / $1.

 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх