Робота місії в Україні триватиме два тижні, повідомили в Міжнародному валютному фонді. Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) прибуде до Києва наприкінці червня, повідомив директор Департаменту зовнішніх зв'язків МВФ Джеррі Райс, 19 червня на брифінгу у Вашингтоні.

"Я можу сказати, що місія розпочне роботу в Києві 24 червня і пробуде там протягом двох тижнів", - повідомив Райс. Він також заявив, що МВФ розраховує на плідну співпрацю з новим главою Національного банку України Валерією Гонтарєвою.

Очікується, що консультаційні місії МВФ будуть працювати на Україну кожні два місяці, повідомляє Deutsche Welle. Їх завданням є оцінка прогресу роботи уряду на шляху реформ, а також надання різного роду консультацій з метою допомоги у проведенні реформування роботи.

Раніше в Міжнародному валютному фонді повідомили, що МВФ готовий виділити Україні протягом двох років кредитну підтримку в розмірі 17 мільярдів доларів. Перший транш у розмірі більше 3 мільярдів доларів Україна отримала на початку травня.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх