Брюссель вважає рішення Москви невідповідним і дискримінуючим. За даними Єврокомісії, африканська чума потрапила на територію ЄС з Росії. Єврокомісія звернулася до Всесвітньої торгової організації (ВТО) з проханням підключити арбітражний суд для вирішення конфлікту з Москвою через ембарго на ввезення з ЄС живих свиней і свинини.

На цей крок Брюссель пішов після невдалих спроб врегулювати конфлікт у двосторонньому порядку. СОТ належить з'ясувати, наскільки обгрунтованим є рішення російської влади, повідомила Єврокомісія в понеділок, 30 червня. 

Введене в січні ембарго брюссельське відомство вважає невідповідним заходом. Обмеження на ввезення свинини ущемляють права європейських виробників і не базуються на наукових даних, заявив єврокомісар з питань торгівлі Карел де Гюхт. За даними Єврокомісії, збитки європейської аграрної індустрії вже перевищили півмільярда євро. 

Крім того, Брюссель вважає, що африканська чума свиней, виявлена ​​у тварин в Польщі та Литві, потрапила на територію ЄС з Росії через Білорусь, пише Deutsche Welle. За даними Reuters, чверть європейського експорту свинини припадає на Росію.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх