Кабінет міністрів України ухвалив виділення обласній та Київській міській державним адміністраціям кошти в сумі в 25 млн 166 тис. грн для надання грошової допомоги та прожиття сім'ям, які переселилися з Криму і Севастополя.

Постановою № 213 від 25 червня 2014 Міністерству фінансів доручено здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету, повідомляє "Інтерфакс України". 

Обласним адміністраціям та Київськії міськдержадміністрації доручено вжити заходів щодо забезпечення оплати різниці між фактичною вартістю проживання до 1 липня 2014 сім'ям, що переселилися з Криму та Севастополя, і сумою допомоги на їх тимчасове проживання, що надається з резервного фонду держбюджету, за рахунок коштів місцевих бюджетів, благодійних коштів, інших джерел, не заборонених законодавством, і власних коштів таких громадян. 

Крім того, адміністраціям необхідно затвердити у тижневий срок за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Міністерством фінансів перелік витрат, пов'язаних з наданням грошової допомоги на прожиття цим сім'ям.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх