Слідом за Австрією та Болгарією, Сербія також підписала контракт на будівництво газопроводу через територію своєї країни. Бєлград підписав договір, згідно з яким на сербській території проводитиметься будівництво ділянки газопроводу "Південний потік". Будівельними роботами займеться "дочка" "Газпрому".

Сербія дала згоду на будівництво газопроводу "Південний потік" на своїй території. Відповідний договір був підписаний в Москві у вівторок, 8 липня. Єврокомісія продовжує критикувати проект, вважаючи пануючу позицію "Газпрому" на газовому ринку Європи порушенням конкурентного права ЄС. 

Будівництвом сербської ділянки "Південного потоку" займеться дочірня компанія "Газпрому" "Центргаз".  Як повідомляє агентство "Інтерфакс України", до завдань "дочки" російського концерну відносяться проектування, постачання обладнання та матеріалів, будівельно-монтажні роботи, навчання персоналу, а також введення в експлуатацію "Південного потоку" в Сербії. Для виконання окремих видів робіт на субпідряд будуть залучені сербські компанії.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх