У негативних наслідках нових американських санкцій для російської економіки впевнений глава банку ВТБ Андрій Костін. На російському ринку акцій впали провідні фондові індекси. Нові економічні санкції США проти найбільших російських компаній і банків будуть мати негативні наслідки для економіки РФ.

Про це заявив глава другого за величиною банку Росії ВТБ Андрій Костін в інтерв'ю телеканалу "Росія 24" у четвер, 17 липня. 

"Санкції, які застосовуються сьогодні, вже по суті означають удар по найбільших російських компаніях - лідерів своєї галузі, будь то енергетика або банківський сектор, - сказав Костін. - Негативний ефект на світову фінансову банківську систему в цілому і економічне співробітництво буде завдано дуже істотно" . 

Після введення нових американських санкцій проти Росії на російських і європейських ринках акцій почалося зниження провідних фондових індексів. Станом на 10:00 ранку за московським часом індекс ММВБ опустився на 2,48 відсотка, індекс РТС - на 3,36 відсотка. Сильніше за інших впали в ціні акції "Газпрому" (-2,65%), "Роснєфті" (-5,57%), "Лукойлу" (-3,11%), ВТБ (-4,5%) і НОВАТЕК (-6,77%), повідомляє агентство РБК.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх