Починаючи з 21 травня поточного року Ощадбанк розпочинає продавати казначейські зобов’язання «Військові» серії В номінальною вартістю 1000 гривень, реалізовані кошти будуть спрямовані на підтримку  української армії - повідомляє прес-служба банку.

Казначейські зобов'язання – це державні цінні папери, що розміщуються серед фізичних осіб на добровільних засадах, дають право на отримання доходу і погашаються державою на умовах, передбачених при їх розміщенні. Купуючи казначейські зобов’язання, Ви отримуєте гарантію повернення інвестованих коштів, забезпечену державою. Ви можете бути впевнені, що гроші не пропадуть, не «заморозяться», а відсоткова ставка не знизиться.

Період обігу казначейських зобов'язань – 24 місяці (2 роки).

Ставка за цими зобов’язаннями  становить 7% річних.

Сертифікат казначейського зобов’язання «Військові» містить 4 (чотири) купони. Дохід за кожним купоном становить 35 гривень.

Купонний період для виплат зазначений на казначейському зобов'язанні і становить шість місяців після дати випуску. Саме в такий період виплачуються усі доходи за казначейськими зобов'язаннями серії В. Виплачуються доходи з моменту закінчення купонного періоду.

Дата виплати доходу за купонний період, зазначена на відповідному купоні казначейського зобов’язання, є датою початку оплати купона (крім останнього купона казначейського зобов’язання серії В).

Вартість одного сертифіката казначейського зобов’язання «Військові» в національній валюті залежить від дати його придбання і змінюється від 1000 грн. (у перший день розміщення – 21 травня 2014 року) до 1034,62 грн. (за п’ять днів до закінчення кожного купонного періоду). Вартість продажу казначейських зобов’язань «Військові» в національній валюті змінюється кожні 10 днів.

Відрізати купон від сертифіката казначейського зобов’язання може тільки співробітник Ощадбанку. Якщо купон був відрізаний самостійно від казначейського зобов‘язання, то до оплати Ощадбанком вони прийматись не будуть.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх