Заходи, аналогічні обмеженням, прийнятими США та ЄС, торкнуться фінансового сектора, поставки нафтогазового обладнання, співпраці у сфері торгівлі озброєнням і товарами подвійного призначення.

Україна має намір в найближчі дні ввести санкції проти працюючих в країні компаній з російським капіталом. Про це в понеділок, 4 серпня, повідомляє газета "Комерсант".

Як повідомило "Комерсанту" джерело в українському уряді, йдеться про компанії, в яких частка російського капіталу перевищує 50 відсотків. Державна фіскальна служба України, за даними видання, вже передала уряду відповідний список, в який входить понад тисяча таких компаній. 

Перший пакет санкцій, який вже неформально схвалений українським урядом, включає в основному заборону на залучення фінансування терміном більше 90 днів, на поставку товарів та обладнання військового та подвійного призначення, а також на поставку нафтогазового обладнання. Другий пакет санкцій, деталі і точні формулювання якого поки обговорюються, може включати обмеження для компаній з російським капіталом на участь у приватизації та державних тендерах, а також заборону газовим компаніям з Росії бути присутніми на українському ринку.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх