До газового конфлікту між Україною та Росією знову хоче залучитись комісар з енергетики Євросоюзу Гюнтер Етінгер (Günther Oettinger). Етінгер має намір в кінці серпня зробити чергову спробу примирити Київ і Москву, а також домогтися безперебійного постачання блакитного палива в Україну.

В газеті Frankfurter Allgemeine Zeitung, що була опублікована сьогодні вранці, Етінгер заявив, що має намір зробити візит в Російську Федерацію та обговорити українське питання з міністром енергетики РФ Олександром Новаком та головою правління компанії "Газпром" Олексієм Міллером. 

В інтерв'ю Етінгера також чітко зрозуміла позиція Євросоюза в питанні реверсних поставок газу з Європи в Україну. Комісар з енетргетики зазначив, що Європа не дасть Росії зірвати реверс газу в Україну з країн-членів Євросоюзу. Він уточнив, шо в ЄС є ринкові правила, що дозволяють Україні купувати природній газ у країн ЄС  і європейських енергоконцернів.

Єврокомісар підтвердив, що обидві країни мають шанси домовитися про попередні ціни, поки остаточно не будуть усунені розбіжності навколо вимог російської сторони значно збільшити ціну на газ.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх