Рада виконавчих директорів Світового банку схвалила рішення про надання Україні позики в розмірі 500 мільйонів доларів. У прес-релізі, розміщеному на офіційному сайті Світового банку, зазначається, що виділені кошти призначені для розвитку фінансового сектора країни і реформування банківської системи.

Позика буде спрямована на підтримку фонду гарантування вкладів фізичних осіб для вирішення проблем неплатоспроможних банків, незалежне стрес-тестування 35 найбільших банків країни, а також на зміцнення системи банківського нагляду. 

ЄБРР виділить 100 мільйонів доларів 

Одночасно Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) оголосив про намір виділити Україні кредит у розмірі 100 мільйонів доларів на реалізацію програм підвищення енергоефективності в домогосподарствах і житловому секторі. Кошти будуть залучені з донорських фондів, а також по лінії ряду неурядових та урядових організацій, повідомляє в п'ятницю, 8 серпня, агентство УНІАН

Механізм надання коштів передбачає видачу їх банкам і кредитним організаціям, які потім будуть кредитувати кінцевих позичальників. Остаточне рішення про надання кредиту буде прийнято в червні 2015 року, відзначають в ЄБРР.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх