Швейцарія розробляє заходи щодо запобігання обходу секторальних санкцій Євросоюзу стосовно Москви на швейцарській території. Як повідомляє Федеральна рада Швейцарії в середу, 13 серпня, відповідне доручення отримав департамент економіки. Поряд з цим Берн вводить додаткові обмеження на військовий експорт в Росію і Україну. 

В повідомленні Федеральної ради йдеться, що буде розширено існуючу заборону на експорт до Росії і України військової техніки. За даними швейцарського видання Der Bund, в чорний список потраплять, в тому числі, безпілотники, навчально-тренувальні літаки, радіоапаратура. Крім того, здійснюють експортний контроль відомства, які отримали вказівки приймати "обмежувальні" рішення при видачі дозволів на експорт товарів подвійного призначення. 

Федеральна Рада Швейцарії висловлює заклопотаність з приводу загострення конфлікту в Україні і засуджує порушення національного та міжнародного права, яке вчинила Росія, анексувавши Крим. "Водночас Швейцарія в рамках своєї незалежної зовнішньої політики, і як голова ОБСЄ, прагне до мирного розв'язання української кризи", - йдеться в документі.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх