Влада Криму хоче, щоб поставки українського продовольства знову відновились на територію півострова, що був анексований Росією. Таке звернення уже лежить на столі російського віце-прем'єра Дмитра Козака та у Россільгоспнагляді, таке повідомлення зробив міністр сільського господарства Криму Микола Полюшкін в п'ятницю, 15 серпня, на своїй прес-конференції в Сімферополі.

За словами чиновника, в зверненні йдеться про зняття заборони на поставки до Криму українського молока та молочної продукції, картоплі, яловичини, томатів і кукурудзи, повідомляє агентство "Кримінформ". 

"Ми пропонуємо Крим виключити із загальних економічних санкцій, що вводяться Російською Федерацією, враховуючи наш перехідний період і враховуючи, що ми поки ще, як сіамські близнюки, пов'язані з континентальною Україною, особливо в частині поставок молока і молочної сировини". 

Офіційна відповідь російської влади міністерство сільського господарства Криму очікує 18 серпня. Якщо уряд РФ схвалив відновлення постачань з України, то вся українська продукція, що ввозиться  буде проходити ретельний санітарний контроль, заявив Полюшкин.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх