Після анексії Криму Росія витратить на утримання півострова зі свого бюджету близько 70 млрд рублів. Про це, розповів російському телеканалу  прем'єр-міністр Дмитро Медведєв.

«З моменту здобуття Кримом незалежності, а потім вступу до Росії ми перерахували туди в цілому 55 мільярдів і 13 мільярдів рублів. Тобто близько 70 мільярдів рублів зараз вже пішло на те, щоб ці регіони почали дихати так, як інші регіони», - повідомив прем'єр.

За його словами, гроші пішли не тільки на розвиток, інфраструктуру, а й просто на те, щоб «люди, які там живуть, а особливо бюджетники, стали отримувати таку ж зарплату, як в інших регіонах».

У середині травня уряд Російської Федерації схвалив виділення в поточному році з федерального бюджету дотацій Криму та Севастополю в обсязі 55,4 млрд російських рублів для забезпечення збалансованості бюджетів. Бюджет Криму отримає 44,8 млрд рублів, бюджет Севастополя - 10,6 млрд рублів. Раніше ж Мінекономрозвитком РФ було сказано, що витрати на Крим у 2014 році повинні бути в межах 130 млрд рублів.

Міністерство фінансів, натомість, заявило, що витрати на підтримку нових регіонів у 2014 році планується укластися в 243 млрд рублів. Суму зарезервують на випадок якщо зміниться  макроекономічний клімат у країні. За оцінкою Міністерства фінансів Російської Федерації, бюджет Криму неодмінно має бути бездефіцитним та бездотаційним до 2017 року, передає сайт телеканалу "Дождь".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх