Кількість центральних органів виконавчої влади буде скорочено на 20%, повідомив міністр Кабінету міністрів Остап Семерак на брифінгу в середу. За його словами, 3 вересня уряд прийняв постанову "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади", яким значно скоротило кількість центральних органів виконавчої влади.

Скорочення відбуватиметься, як шляхом повної ліквідації органу, так і шляхом об'єднання функцій кількох органів в одному новоствореному. 

"Скоротивши на 20% кількість центральних органів виконавчої влади, автоматично буде скорочений 51% контролюючих функцій, які мали ці центральні органи виконавчої влади", - цитує О.Семерака прес-служба міністра Кабінету міністрів. 

Він додав, що до прийняття цього рішення передбачалася 1 тисяча контрольних функцій. Після рішення уряду їх кількість буде скорочено на 34%. 

За словами міністра, деякі центральні органи виконавчої влади ліквідуються з усіма функціями, інші - з частковими. "У той же час деякі органи створюються, зокрема, Державне агентство України з питань відновлення Донбасу", - сказав О.Семерак.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх