Офіційний представник "Газпрому" Сергій Купріянов спростував заяви про зниження поставок газу до Польщі. Про це він сказав у середу, 11 вересня, в інтерв'ю агентству "Інтерфакс". За словами Купріянова, "в даний час в Польщу поставляється точно такий же обсяг газу, як і в попередні дні - 23 мільйони кубометрів на добу". 

При цьому представник "Газпрому" зазначив, що компанія не в змозі задовольнити запити європейських партнерів у зв'язку з тим, що частина газу йде на закачку в російські підземні сховища. 

Раніше 10 вересня польська компанія PGNiG повідомила про те, що в останні дні стала отримувати від "Газпрому" менше газу, ніж запрошувала. Зокрема 8 вересня було імпортовано на 20 відсотків менше газу, ніж планувалося, а 9 вересня - на 24 відсотки. Про зниження обсягів імпорту заявила, 10 вересня, також, німецька енергетична компанія E.on, відзначає Deutsche Welle

Одночасно стало відомо про припинення реверсних поставок газу з Польщі в Україну через скорочення імпорту з Росії. За словами голови правління "Укртрансгазу" Ігоря Прокопіва, "Газпром" почав поставляти до Польщі 7 мільйонів кубометрів газу замість запитаних 11, з яких 4 призначалися для реверсу в Україну.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх