Прес-служба Донецької обласної ради з посиланням на комунальне підприємство "Донецьктеплокомуненерго", повідомляє, що готовність донецької області до опалюваного сезону становить 90 відсотків.

"У Слов'янську, наприклад, всі котельні, включаючи і ті, які постраждали в результаті бойових дій, знаходяться в завершальній стадії підготовки до майбутньої зими. Залишається тільки проблема зі склінням пошкоджених вікон в будівлях котелень. Роботи по ремонту теплотрас закінчені, третина з них вже опресована", - йдеться в повідомленні, поширеному в понеділок. 

В облраді також зазначили, що в багатьох містах області вже почали заповнювати теплові мережі водою. Виняток становлять лише міста, в яких через бойові дії водопостачання поки відсутнє. 

"Зокрема, у Волновасі і Димитрові у зв'язку з пошкодженням насосної станції до заповнення теплових мереж водою ще не приступали", - підкреслила обласна влада. 

"Однак комунальники ОКП "Донецьктеплокомуненерго" бсподіваються, що все ж встигнуть вчасно завершити всі роботи і зможуть повністю забезпечити Донецьку область теплом", - зазначили в прес-службі. 

У той же час в облраді визнають, що цього року "опалювальний сезон буде непростим". 

Перш за все, причиною тому служить гострий дефіцит газу. Виходячи з цього, Кабінет міністрів на 30% скоротив ліміти споживання газу для комунальних підприємств під час опалювального сезону. "В ОКП "Донецьктеплокомуненерго" думають, як виконати заклик уряду. Очевидно, що економити доведеться, знижуючи температурний режим в будинках. Тобто при санітарній нормі для житлових приміщень +18 градусів і середній температурі для комфортного проживання +22, остання буде природно прагнути до санітарної ", - проінформували в облраді.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх