В Україні вже до кінця 2014 року може бути введена єдина ціна на природний газ для всіх споживачів, що призведе до подорожчання палива для потреб населення в 4 рази.

Про це заявив в середу, 24 вересня, на енергетичному форумі в Києві заступник глави енергетичного холдингу "Нафтогаз" Олександр Тодійчук. "Не виключається, що вже цього року будуть прийняті рішення про подальше подорожчання ціни на газ. Є навіть такий варіант - я не хочу лякати, але і не хочу цього приховувати - що буде встановлена ​​єдина ціна на газ і для промисловості, і для населення", - сказав Тодійчук. 

"Це дуже важкий удар, його політики намагаються уникати тому, що у нас цієї осені вибори, і невдоволення населення значною мірою може вплинути на цей процес", - наводить агентство УНІАН слова заступника глави "Нафтогазу". Він зазначив, що, згідно з соціологічними дослідженнями, населення, враховуючи обставини збройного конфлікту, готове платити чотирикратну ціну за газ. Однак тільки за умови, що ці гроші повністю підуть на розвиток галузі. "Тут вже питання прозорості виходить на перше місце", - підкреслив Тодійчук.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх