Ялта / Зображення взято з Google ImagesЯк же сьогодні почуваються люди в окупованому українському Криму? Цікава інформація з цього приводу з'явилась сьогодні на сторінці спільноти "Бойкот Партии Регионов" в соцмережі Facebook про те, як доводиться жити людям в Ялті. Ось фрагмент цієї публікації, перекладений на українську мову.

 " ... Сиров'ялена миколаївська ковбаса на початку квітня коштувала 96 грн, в кінці квітня понад 120 грн, сьогодні - 155 грн за кг.

Курячі крильця були 15 грн, сьогодні - 31 грн. За 0,5 кг черешні та 0,5 кг горошку тепер доводиться викладати близько 120 гривень.

Зайшла в магазин побутової хімії, магазин порожній. Тільки російський товар за російськими цінами. Дитяче мило і гель тиждень тому 25 грн, сьогодні 51 грн.

Рошенівських цукерок немає взагалі.

Народ дуже злий, з усіх боків крики і ненависть до Рашки.

Моя тітка ще місяць тому лізла битися до мого брата, тому що він за Україну. Сьогодні обіймала мого брата і просила вибачення зі словами " ... ну чому я вам не вірила, це ж не ссср, це ... ".

Навіть моя мама сьогодні вже матом відгукувалась про рублі, ціни, Путіна і радянський Крим.

Тепер я роблю так - викликаю таксі і якщо, не дай Бог, таксист обвішаний смугастими ганчірками, то я з дитиною починаю діалог на українській мові. Те ж саме роблю і в магазинах.

І знаєте, так приємно чути з усіх боків прокльони на адресу рашистів.

Мама сьогодні заявила, що хоче щоб мій батько і мій вітчим нажрались російським Кримом вдосталь ... ".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх