Кабінет міністрів України затвердив план заходів щодо скорочення споживання газу до 2017 року. Як повідомила прес-служба уряду, відповідне рішення воно прийняло на засіданні 16 жовтня.

Документом, зокрема, передбачено виділення у 2015 році коштів на часткову компенсацію покупки енергозберігаючого та енергоефективного обладнання населенням і підприємцями. 

Крім того, до плану увійшли заходи щодо стимулювання виробництва біометану, підвищенню енергоефективності будов, переводу теплопостачальних потужностей на альтернативні джерела на стимулюючому тарифоутворенні. 

Згідно з документом, для об'єктів альтернативної енергетики повинні бути спрощені процедури землевідведення, а також їм має бути надано право на підписання довгострокових договорів у сфері теплопостачання. 

"За оцінками фахівців, впровадження комплексу затверджених заходів вже в 2018 році дозволить досягти Україні точки енергетичної незалежності в частині забезпечення газом комунальної та бюджетної сфери", - резюмують у прес-службі уряду.

Джерело: Інтерфакс

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх