Український глава Петро Порошенко висказався, що якщо систему формування тарифів на електроенергію зробити прозорою, то цей крок дозволить здешевити її для споживачів.

"Нам треба встановити прозору систему формування тарифів і здешевити собівартість вироблення електроенергії. Роблю все, щоб знизити тарифи на електроенергію як для суб'єктів господарювання, так і для населення. В першу чергу для тих, кому важко за це платити", - сказав він під час відвідин Дністровської ГАЕС, повідомляє прес-служба глави держави. 

Порошенко також переконаний, що зниження тарифів сприятиме забезпеченню прозорості енергетичного ринку, позбавлення його від корупційних схем, нечесних фінансових потоків і створення реального ринку.

Він зазначив, що гідро енергія та атомна енергія - найдешевші в світі, а запуск в дію гідроагрегатів Дністровської ГАЕС все ж  дозволить економити до 1 мільярда кубометрів газу на рік. 

"Нас лякали відключеннями електроенергії, що ми повернемося в XIX століття ... Ви захистили країну від цих ризиків", - сказав президент, звертаючись до робітників. 

"Ви зробили Україну більш незалежною, безпечною. Це також ваш вклад в підтримку воїнів в зоні АТО", - підкреслив президент.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх