Британське управління комісара за інформацією почало розслідування відносно соціальної мережі Facebook. Британська влада перевірить правомірність маніпулювання стрічкою новин користувачів. Управління комісара з інформації Великобританії (ICO) запустило розслідування відносно соціальної мережі Facebook.

Як пише в понеділок, 1 липня, видання The Financial Times, відомство перевірить, чи не порушило керівництво соцмережі закони про захист персональних даних, організувавши таємний психологічний експеримент над користувачами. 

Йдеться про дослідження, яке проводилося протягом тижня в 2012 році. У його організації брали участь представники Facebook, університету Каліфорнії в Сан-Франциско і Корнельського університету. Результати були опубліковані раніше в червні. 

Суть експерименту полягала в тому, що Facebook керував новинними стрічками 689000 користувачів соцмережі. З одних стрічок прибирали позитивні повідомлення, а з інших - негативні. Потім дослідники вивчали, як змінювалися настрій і поведінка користувачів в соцмережі залежно від характеру їх стрічки новин. При цьому самі користувачі не знали про свою участь в експерименті. Публікація підсумків дослідження викликала обурення в соціальних мережах та ЗМІ.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх