Фото: korrespondent.netЯк повідомив сьогодні "Кореспондент", договір уклав американський телекомунікаційний гігант AT&Т. Американський телекомунікаційний гігант AT&T купує за 48,5 мільярди доларів США провідного оператора супутникового телебачення США - DirecTV.

Відповідне рішення в неділю одноголосно схвалили ради директорів обох компаній.

AT&T, другий за величиною в США оператор стільникового зв'язку, заплатить 95 доларів за акцію DirecTV, що передбачає приблизно 10-процентну премію до вартості паперів компанії на закритті торгів 16 травня поточного року. Частина покупки буде сплачена грошима, частину - акціями AT&T. З урахуванням боргу DirecTV загальна сума операції складе 67,1 мільярда доларів.

Як очікується, повністю злиття компаній, якщо його схвалять регулятори, буде завершено через рік. За інформацією ЗМІ, AT&T не планує змінювати керівну команду DirecTV, проте нинішній генеральний директор оператора супутникового телебачення Майк Уайт піде у відставку після 2015 року.

За словами аналітиків, покупка DirecTV, що має близько 20 мільйонів абонентів, підвищить досить слабкий поточний грошовий потік AT&T, який вона зможе направити як на виплату дивідендів, так і на розвиток бізнесу.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх