Патентна війна Apple і Samsung продовжиться тільки на території США. Обидва гіганти, що виробляють найбільшу кількість смартфонів у світі, відмовилися від взаємних претензій з приводу прав на патенти поза межами Сполучених Штатів, в середу, 6 серпня, повідомляє Deutsche Welle.

"Samsung і Apple прийняли рішення відмовитися від судових спорів між компаніями за межами Сполучених Штатів. Але компанії продовжать вести вже існуючі справи в судах США", - йдеться в заяві південнокорейського концерну. 

З 2011 року обидва виробника електроніки подають позови до судів різних країн, зокрема в Німеччині, Японії, Австралії та Південній Кореї, звинувачуючи один одного в порушенні патентних прав при виробництві смартфонів. 

У травні 2014 року за порушення прав на два патенти суд в Каліфорнії зобов'язав корпорацію Samsung виплатити Apple майже 120 мільйона доларів, але претензії американської компанії з приводу двох інших патентів не визнав. Присяжні тоді вирішили, що Apple також порушила право на один патент Samsung.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх