Служба пошуку таксі Uber проігнорувала рішення земельного суду у Франкфурті-на-Майні про її тимчасову заборону. Конкурент водіїв таксі продовжує пропонувати свій мобільний додаток для пошуку, виклику та оплати таксі, або приватних водіїв на території Німеччини, йдеться в поширеному у вівторок, 2 вересня, прес-релізі компанії.

"Обмежувати можливості вибору громадян ще ніколи не було хорошою ідеєю", - заявив далі Uber. 

За кожне порушення постанови "суд міг би теоретично накласти штраф у розмірі до 250 тисяч євро", заявив в інтерв'ю виданню Spiegel Online представник франкфуртського суду. За його словами, подібні дії він ще жодного разу не зустрічав. 

Нагадаємо, раніше в той же день суд заборонив мобільний додаток Uber через відсутність офіційного дозволу на пасажирські перевезення, замовлені з використанням мобільних додатків. З позовом проти Uber до суду звернувся німецький союз Taxi Deutschland Servicegesellschaft, об'єднуючий працівників таксі і підприємців, що спеціалізуються на прокаті машин. Зокрема, в позові звертається увага на те, що діяльність Uber не відповідає встановленим в Німеччині стандартам.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх